Phanteks Eclipse P360A

Phanteks Eclipse P360A
Phanteks Eclipse P360A - Obudowy z meshowym frontem i RGB LEDPhanteks to jedna z marek na rynku obudów komputerowych, której nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu z naszych czytelników. Holendrzy zdają się świetnie rozumieć potrzeby konsumentów i mają w swojej ofercie zarówno drogie konstrukcje zbudowane jak czołg i z funkcjami dla prawdziwych entuzjastów, jak i nieco tańsze, acz nadal solidne propozycje dla zwykłych śmiertelników. Od jakiegoś czasu firma odświeża swoje modele dostosowując je do obecnych trendów na rynku, czyli wysokiej przewiewności. Tym razem przedstawiamy Wam najnowszy model Phanteks Eclipse P360A, który dostępny będzie w bieli i czerni, a prócz frontu z drobnej, metalowej siatki mesh jest w stanie zaoferować podświetlenie DRGB LED.

Phanteks Eclipse P360A trafi do polskich sklepów jeszcze w tym miesiącu. Sugerowane cena ustalona została na poziomie około 315 złotych.

Phanteks Eclipse P360A - Obudowy z meshowym frontem i RGB LED [6]

Test obudowy Phanteks Eclipse P600s – Holenderski geniusz

Phanteks Eclipse P360A to dwukomorwa obudowa o wymiarach 465 x 200 x 455 milimetrów i wadze około 6,7 kilograma. Wykonana została ze stali oraz tworzyw sztucznych, zaś jeden z bocznych paneli to tafla hartowanego szkła w formie okna. W środku zamontujemy płyty główne w formacie E-ATX (do 28 cm szerokości), ATX, Micro ATX oraz Mini ITX; chłodzenia procesora o wysokości do 160 milimetrów; karty graficzne o długości do 400 milimetrów oraz zasilacze o długości do 250 milimetrów. Dla nośników danych przewidziano dwie zatoki 3,5 cala oraz trzy miejsca 2,5 cala. Panel I/O znajduje się na górze obudowy, bliżej bocznej krawędzi. Wyposażony został w dwa USB 3.2 Gen 1 typu A, złącza audio oraz przycisk Power i LED.

Phanteks Eclipse P360A - Obudowy z meshowym frontem i RGB LED [2]

Phanteks Eclipse P360A - Obudowy z meshowym frontem i RGB LED [3]

Test obudowy Phanteks Eclipse P300 – A na imię mi Jan Jansen

Jeśli chodzi o wentylacje to zamontujemy tutaj do pięciu wentylatorów. Dwa 140- lub 120-milimetrowe na przodzie, dwa 140- lub 120-milimetrowe na górze oraz jeden mniejszy z tyłu obudowy. Producent dorzuca w gratisie dwie jednostki 120-milimetrowe z podświetleniem DRGB. W przypadku zwolenników chłodzenia cieczą mogą oni zamontować chłodnice maksymalnie 280-milimetrowe na froncie i 240-milimetrowe na topie. Phanteks Eclipse P360A trafi do polskich sklepów jeszcze w tym miesiącu. Sugerowane cena jest całkiem niezła, bowiem ustalona została na poziomie 69 euro, czyli około 315 złotych.

Phanteks Eclipse P360A - Obudowy z meshowym frontem i RGB LED [4]

Phanteks Eclipse P360A - Obudowy z meshowym frontem i RGB LED [5]

Źródło: Phanteks

XL subscribe to our newsletter banner

Get the latest news and advice on COVID-19, direct from the experts in your inbox. Join hundreds of thousands who trust experts by subscribing to our newsletter.

Send your news and stories to us news@climaxradio.co.uk or newstories@climaxnewsroom.com and WhatsApp: +447747873668.

Before you go...

Democratic norms are being stress-tested all over the world, and the past few years have thrown up all kinds of questions we didn't know needed clarifying – how long is too long for a parliamentary prorogation? How far should politicians be allowed to intervene in court cases? To monitor these issues as closely as we have in the past we need your support, so please consider donating to The Climax News Room.