Microsoft Surface Duo z rysikiem. Mamy zdjęcia i specyfikację

Microsoft Surface Duo z rysikiem. Mamy zdjęcia i specyfikację
Microsoft Surface Duo z rysikiem. Mamy zdjęcia i specyfikacjęMedia społecznościowe to istna kopalnia przecieków. Mam tu na myśli zarówno przypadkowe ujawnienia nadchodzących nowości, jak i kontrolowane wycieki, których zadaniem jest podsycanie zainteresowania przed zbliżającą się premierą. Nie wiem, do której kategorii przyporządkować najnowszy tweet z tabletem lub jak kto woli — smartfonem Microsoft Surface Duo, jednakże twitterowy wpis umieszczony przez Franka Shawa z Microsoftu zdradza nieco nam szczegółów. Najciekawszą kwestią okazuje się rysik, który do złudzenia przypomina ten stosowany w Surface Pro X. To jednak nie wszystko, co możemy wyciągnąć z zamieszczonej w internecie fotografii.

Frank Shaw z Microsoftu zamieścił tweeta ze zdjęciami nadchodzącego urządzenia hybrydowego giganta z Redmond — Surface Duo. Widać na nim rysik, który możecie skądś kojarzyć.

Microsoft Surface Duo z rysikiem. Mamy zdjęcia i specyfikację [1]

Recenzja Microsoft Surface Pro X – hybryda z układem SoC SQ1

Są urządzenia, które wzbudzają większą ciekawość niż inne i bez wątpienia możemy tak mówić o Microsoft Surface Duo, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Tak się składa, że możemy zapoznać się z kolejnymi zdjęciami produktu. Duo trafił na Twittera za sprawą Franka Shawa. Widzimy na nim urządzenie zabezpieczone za pomocą etui oraz rysik zbliżony do stylusa wykorzystywanego w Surface X Pro. Nie wiadomo, czy mamy do czynienia z tym samym akcesorium. Nie wiemy także, czy będzie ono stanowić element zestawu sprzedażowego. Natomiast pewnikiem jest to, że tablet obsługuje w pełni rzeczony dodatek. Zdjęcie zdradza nam również dość skromny aparat, a przynajmniej na to wskazują rozmiary obiektywu.

Microsoft Surface Duo z rysikiem. Mamy zdjęcia i specyfikację [2]

Test Microsoft Surface Laptop 3 z procesorem Intel Core i5-1035G7

Jeśli nic nie ulegnie zmianie, Microsoft Surface Duo zostanie wyposażony w 8,3-calowy ekran składający się z dwóch 5,6-calowych wyświetlaczy, układ Qulacomm Snapdragon 855, 6 GB RAM oraz 64, 128 lub 256 GB pamięci na dane. Sprzęt powinien zadebiutować z Androidem 10 z pewną aktualizacją do Androida 11. Na ten moment nie wiemy nic o obecności ładowania bezprzewodowego, łączności NFC oraz obsłudze sieci 5G. Ostateczną cenę, a także datę premiery rynkowej możemy poznać już w sierpniu.

Źródło: Windowslatest

XL subscribe to our newsletter banner

Get the latest news and advice on COVID-19, direct from the experts in your inbox. Join hundreds of thousands who trust experts by subscribing to our newsletter.

Send your news and stories to us news@climaxradio.co.uk or newstories@climaxnewsroom.com and WhatsApp: +447747873668.

Before you go...

Democratic norms are being stress-tested all over the world, and the past few years have thrown up all kinds of questions we didn't know needed clarifying – how long is too long for a parliamentary prorogation? How far should politicians be allowed to intervene in court cases? To monitor these issues as closely as we have in the past we need your support, so please consider donating to The Climax News Room.